fbpx
Новинки 2019.

 

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН®- комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР®- інсектицид контактної дії.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого, МВЦ, на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік, говориться у повідомленні компанії.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління, посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON — розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER, та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Сучик Микола Миколайович.

КЛІНЕР® (Прометрин ) — Гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН ® (Бентазон + ацифлуорфен) — Двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

 

ТОР® (Лямбда-цигалотрин) Інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової систем шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

 

КСЕОН® — (Металаксил +цимоксаніл) Комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур та винограду від комплексу хвороб.

«Над створенням нової продукції працювала команда висококваліфікованих спеціалістів з залученням зарубіжних партнерів та їхнього досвіду. Створення нових препаратів – це мистецтво, кожна діюча речовина моє свої особливості, агрономи, як творці – постійно перебувають у пошуку нових засобів та технологій». – коментує директор компанії Рибак Роман Ігорович.