fbpx

Протруйники

Протруйники

Не застосовуючи спеціальний захист для рослин від шкідників та хвороб просто неможливо отримати високий врожай. Протруювач насіння, вчасно використаний фермером, здатен захистити майбутній врожай. Така речовина на протязі багатьох місяців може оберігати рослину під час зростання.

Які проблеми вирішують протруйники?

Використовуючи ці високоефективні препарати, ви зможете забезпечити насіння та свій врожай захистом від таких шкідників:

  • попелиця;
  • дротяник;
  • колорадський жук.

Окрім того, застосовуючи протруйники для картоплі, ви можете забути про такі поширені хвороби, як:

  • парша звичайна;
  • ризоктиніоз.

Види протруйників

На сьогоднішній день існують три види даних препаратів. Це фунгіцидні, інсектицидні та комплексні, які ще мають назву системний протруйник.

Фунгіцидні препарати запобігають зараженню хвороботворними бактеріями.
Інсектицидний протруйник оберігає рослину від комах та інших шкідників.

Комплексні речовини використовують для того, щоб обробити насіння перед посівами. Тобто, це найбільш популярні препарати, що використовуються як протруйники озимої пшениці.

Захисні препарати від Bayton

Якщо ви не можете вибрати необхідний захисний препарат, зверніться до висококваліфікованих менеджерів нашого інтернет-магазину.

Вони нададуть вам максимально детальну консультацію та допоможуть обрати найбільш підходящий варіант.

Купити протруйник в нашому магазині можна достатньо дешево та швидко — ми розробили просту систему оформлення заявки, а завдяки відмінному сервісу ви швидко отримаєте свою покупку.