fbpx
Протруйник Тевірон

Якщо вам потрібен протруйник з високою вибірковістю дії, який дійсно надійно захищає молоді рослини та саме насіння від різних видів інфекцій, як зовнішніх, так і внутрішніх, то Тевірон від ТМ Байтон – це дуже вдалий вибір.

Механізм дії протруйника Тевірон

Його ефективність досягається завдяки вдалому поєднанню двох діючих речовин – тіамбендазолу та флутріафолу. Що робить тіабенздазол? Він зупиняє процеси поділу патогенних клітин, і є дуже ефективним проти кореневих гнилей (як гельмінтоспоріозної, так і фузаріозної) та збудників сажкових хвороб. Вже на перших етапах розвитку рослини, переміщуючись в паросток, він захищає її від названих проблем. Флутріафол швидко рухається по рослині, завдяки дуже потужній та мобільній діючій речовині. А це забезпечує високоефективну винищувальну дію проти грибкових захворювань рослини.

Переваги

Тевірон має високу вибірковість, довготривалий період захисної дії, легко та швидко поглинається насінням.. При завчасному протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижче кондиційної, з метою уникнення можливості самозігрівання насіння після обробки.

Тевірон також добре поєднується з мікроелементами та стимуляторами росту.

Дізнатися більше можна на сторінці Тевірон