fbpx

Про Байтон

BAYTON™ – це результат спільних зусиль науковців та технологів з Канади та фахівців «Агрохімічної компанії VITAGRO». Під цією маркою налагоджене виробництво ЗЗР за провідними канадськими технологіями на “Фабриці агрохімікатів” у Черкасах. Продукція BAYTON поєднала в собі інноваційні формуляції, ретельний контроль та високу якість за європейськими стандартами за доступного рівня цін.

Перевірені канадські технології для українських земель
Завантажити презентацію
img
img
img

Історія Торгової Марки

Агрохімічна компанія VITAGRO протягом багатьох років допомагала своїм клієнтам отримувати високі врожаї завдяки технологіям, відпрацьованим на власних полях.
Узагальнивши власний досвід та відгуки наших клієнтів, ми знайшли можливість поліпшити дію наявних ЗЗР без збільшення їх собівартості.
Від 2013 року фахівці компанії VITAGRO почали відвідувати провідні виробництва засобів захисту рослин у Канаді. За три роки спільних консультацій та дослідів був створений новий склад формуляцій, який в поєднанні з добре відомими активними речовинами давав кращі результати.
Запропонований склад препаратів було перевірено на власних демонстраційних ділянках. Нові препарати виявили більшу стійкість до несприятливих кліматичних умов і – як наслідок – вищу ефективність. До того ж, помітно зменшилося пригнічення культурних рослин.
Нові препарати були зареєстровані 2016 року під ТМ BAYTON.