fbpx

Інсектициди

Фильтр
Докладніше
Інсектициди
Tor-min
Новинка
Тор
Інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників
Докладніше
Інсектициди
sufron-min
Докладніше
Інсектициди
Шокер

Інсектициди системної і контактної дії для захисту рослин

Декілька десятків років ці хімічні сполуки допомагають людині швидко та ефективно знищувати комах, що завдають шкоди рослинам. Відмітимо, що за допомогою таких засобів можна знищити не тільки вже дорослих комах, але й їх яйця та личинки різних ступенів розвитку.

Види інсектицидів, їх особливості

Препарати цього типу використовують, коли необхідно захистити рослини, а також для захисту тварин від шкідників. Інсектициди розрізнять за декількома параметрами. Перший з них — це в залежності від характеру проникнення в організм, за яким виділяють:

Контактні — знищують комах, контактуючи з їх тілом. Захищають рослину тільки в тих місцях, де препарат нанесений на неї. Ефект безпосередньо залежить від опадів. Підходить для захисту картоплі.

Кишкові інсектициди потрапляють в організм шкідників через органи харчування та вражають комах зсередини. Системні речовини швидко всмоктуються в рослини та переміщають по їх судинній системі. Ці інсектициди також вражають комах зсередини, після поїдання частин рослини, наприклад, томатів.

Як вибрати інсектицид?

Треба відзначити, що ці речовини також поділяються на групи в залежності від того, на що вони розраховані. Саме за цією класифікацією і треба їх вибирати.

Препарати суцільної дії розраховані на боротьбу з великою кількістю комах різних видів, що паразитують у саду і в приміщеннях.

Інсектициди вибіркової дії створені для певних видів комах. Вони поділяються на такі підвиди:

  • Антигельмінтики створені для боротьби з черв’яками-паразитами як у тварин, так і на рослинах.
  • Акарициди застосовують під час боротьби з кліщами.

Розділяють два підвиди препарату, ціна яких теж різниться:

  • Специфічні акарициди допомагають в знищенні лише кліщів.
  • Інсектоакарициди знищують як кліщів, так і деякі інші види комах-паразитів.

Нематоциди розроблені спеціально для ураження круглих черв’яків підвиду нематод. Частіше всього вони уражують грона винограду.

Правила користування

Велика кількість інсектицидів для рослин є токсичними, а тому застосовувати їх без серйозних підстав не варто. Всі препарати унікальні, тому перед тим, к застосовувати їх, треба ретельно вивчити інструкцію та техніку безпеки при роботі з токсичними речовинами. Зверніть увагу на те, що використання одного типу інсектицидів протягом тривалого часу може викликати виникнення стійкості до цієї речовини у комах.

Інсектициди, ціна яких досить доступна, можна постійно чергувати між собою, щоб види з коротким циклом розвитку не турбували вас.