fbpx

Гербіциди

Фильтр
Докладніше
Гербіциди
tezan-min
Тезан
Післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення  однорічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, в  посівах сільськогосподарських культур.
Докладніше
Гербіциди
adelit-min
Аделіт
Діюча речовина: хізалофоп-п-етил, 125 г/л.  

Горох дуже чутливий до надмірної засміченості посіву. Крім того, дану культуру можна віднести до теплолюбних. Паростки її насіння проростає при 2 градусах за Цельсієм. Саме при такій температурі нерідко з'являються ярі і зимуючі трави, які глибоко проникають в грунт і знижують її температуру. Рівень втрат багато в чому залежить від виду бур'яну, а також його кількості в поле. Через велику чисельність шкідників врожайність може значно впасти. Щоб уникнути подібних інцидентів, слід придбати гербіцид по гороху. Такі хімічні засоби відрізняються високою ефективністю і здатні створити сприятливі умови для зростання. Використання агропрепаратів дозволить викорінити з посівів однорічні та багаторічні бур'яни, які поглинають з ґрунту всі цінні речовини і поживні ресурси. Крім цього, їх застосування захистить рослину від захворювань. Така профілактика спрямована на збереження паростків від різних інфекцій, серед яких можна виділити: пероноспороз, сіру гниль, тёмнолістний аскохитоз, інше. Як видно, покупка гербіциду - це важливий елемент вирощування сільськогосподарської культури при загрозі шкідливих організмів.

Гербіциди суцільної дії по гороху - запорука гарного врожаю

     

Хімічні речовини, що застосовуються для знищення рослинності, можна розділити на дві групи. Досходове препарати повинні вноситися до появи перших паростків за умови достатньої вологості грунту. Цей момент дуже важливий, адже при посухи засіб втрачає свою силу. Так, наприклад, своєчасно внесені гербіциди до сходів на горох нут в грунт на невелику глибину, здатні дати відчутну прибавку до врожаю. Післясходовими хімікатами обробляють рослини в вегетаційний період. Це особливо актуально в протягом 27-37 днів після появи зелені. Нерідко аграрії застосовують дворазову обробку полів. Перша частина випадає на появу 3 листочків, а друга - після 6-7. Саме в цей період кількість бур'янів збільшується. Однак такий метод повинен застосовуватися індивідуально, адже вкрай важливо враховувати кліматичні особливості регіону, а також деякі інші фактори. У будь-якому випадку, для боротьби з багаторічними злаками повинна використовуватися продукція, в складі якої є пропахізофоп і клетодим. А вироби, призначені для однорічних трав, повинні бути зроблені на основі діючої речовини бентазон і МЦПА.

Гербіциди по гороху для сої з широкими можливостями

     

Сучасна технологія вирощування сої включає в себе застосування неселективних та селективних гербіцидів. Вони знищують все сміттєві рослини, проникаючи в них через листя. Особливий ефект помітний після збирання врожаю, так як знищений великий спектр трав на увазі. Дані діючі речовини, хоча і шкодять їм, але не пригнічують саму культуру, що дозволяє збирати якісні продукти. Придбати такі ефективні засоби можна в нашій компанії, де запропонований величезний вибір надійних і перевірених часом товарів. Підібрати відповідний пестицид можна в залежності від поставленої мети. На вибір впливає вид бур'яну, його вік і можливість повторної появи. І незважаючи на те, що бур'яни дуже життєздатні, все ж використання гербіцидів дозволить успішно винищити їх, тим самим давши можливість культурі спокійно розвиватися. При необхідності дозу хімікату можна коригувати. За додатковою інформацією та корисними рекомендаціями можна звернутися до фахівців нашої компанії, готових дати вичерпні відповіді на всі виниклі питання.