fbpx

Гербіциди

Фильтр
Докладніше
Гербіциди
Kliner
Новинка
Клінер
Cелективний гербіцид широкого спектру дії проти однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів
Докладніше
Гербіциди
tezan-min
Тезан
Післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення  однорічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, в  посівах сільськогосподарських культур.
Докладніше
Гербіциди
Diamid-min
Діамід
Дикамба у формі амінної солі, 480 г/л, у кислотному еквіваленті, 400 г/л.
Докладніше
Гербіциди
Gektor-min
Нова формула
Гектор
Кломазон, 480 г/л.
Докладніше
Гербіциди
bakler-min
Баклер
Ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті, 360 г/л.
Докладніше
Гербіциди
adelit-min
Аделіт
Діюча речовина: хізалофоп-п-етил, 125 г/л.  

Продаж гербіцидів суцільної та вибіркової дії

Кожен фермер так чи інакше стикається з проблемою розповсюдження на полі великої кількості бур’янів. Трави-порозити сприяють засміченню та знесиленню ґрунтів, і для отримання здорового, гарного врожаю, треба боротися з цими конкурентами. Якщо ж нехтувати цим, то можна не тільки слідкувати за поганим розвитком врожаю, а й за повним його знищенням.

Класифікація гербіцидів

Ці речовини поділяються на два великі класи, різні за призначенням. Це гербіциди суцільної дії та вибіркової дії. Звісно, перший вид уражає всі рослини, що є на території, яка підлягає обробці. А ось другий вид більше цікавить аграріїв та фермерів, та ще називається «селективні» гербіциди. В цих препаратах консистенція хімічних речовин менша, і вони вражають лише ті рослини, що не являються стійкими.

Препарати суцільної дії поділяються на 3 підвиди, серед яких:

Контактні немає сенсу застосовувати, якщо вони не мають контакту з рослинами. Але якщо речовина контактує з поверхнею рослини, то вона достатньо швидко знищую як листя, так і стебла рослин.

Препарати системної дії вражають всю систему бур’яну та поширюються по рослині як отрута по організму людини.

Практично всі бур’яни мають досить розвинену, розгалужену систему, тому вони мають достатньо високий рівень ефективності.

Ґрунтові гербіциди є також досить ефеективними. Вони вносяться безпосередньо в землю, де знищують всіх шкідників, які вражають насіння і коріння бур’янів, заважаючи їм прорости. Предпосівне застосування таких препаратів буде дуже доречним.

Особливості дії

Ці хімічні препарати своєю дією зупиняють процес фотосинтезу рослини, приводячи її до погибелі. Речовини дійсно досить швидко знищують небажані рослини, при цьому не чіпаючи врожаї. Змішуючи гербіциди в певних пропорціях, можна добитися такого результату, що будуть вражені тільки бур’яни, тому потрібно бути обережним з консистенцією речовини, що ви збираєтесь використовувати на своєму полі.

Як вибрати гербіциди?

Поєднуючи два останні види препаратів, які ми вказали вище, можна отримати максимальний результат, не турбуючись постійно за успішне зростання врожаю.

Хоч це все здається досить простим і зрозумілим, якщо ви не маєте достатнього досвіду в застосуванні таких препаратів, ми радимо звернутися до спеціалістів, які порадять який препарат застосувати, контактної дії чи ґрунтовий. Уважно читайте інструкцію до обраного препарату, адже невірні пропорції можуть загубити весь врожай. Якщо у вас проблеми з вибором речовини, зверніться до фахівців нашої компанії і ми допоможемо вибрати гербіциди, ціна й якість яких вас задовільнить.